Stěhování Austrálie

Stěhování do Austrálie – stěhování z Austrálie

Čeká Vás stěhování do Austrálie nebo z Austrálie zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala? Nevíte si rady kde začít?

stěhování do austrálie
Austrálie

Stěhování do Austrálie – Stěhování z Austrálie

V případě, že se jedná o stěhování do Austrálie, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré dotazy, doporučí obalový materiál a navrhne postup pro stěhování do Austrálie. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Jedná-li se o stěhování z Austrálie, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, abyste nám zaslali podrobný seznam věcí určených ke stěhování. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Stěhování Austrálie – nabídka

  • Stěhování bytového vybavení a zařízení domácnosti
  • Stěhování klavíru, pianina i jiných hudebních nástrojů
  • Drobné stěhování a kusové zásilky
  • Přeprava uměleckých předmětů a sbírek exponátů

Jak stěhování do Austrálie probíhá

Celní formality

Při stěhování do Austrálie je zapotřebí projednat stěhování na celním úřadu. Je zapotřebí vyplnit některé dokumenty, bez kterých stěhování nelze realizovat. Veškeré dokumenty potřebné ke stěhování do Austrálie Vám na zašleme e-mailem. Tuto službu pro Vás v rámci stěhování vyřídíme bez Vaší účasti.
Naše zkušenosti se tak velmi dobře zúročí a Vy ušetříte spoustu drahocenného času. Stěhování do Austrálie nebo z Austrálie – s námi bez problémů a s úsměvem!

Rozsah stěhování

Po konzultaci s naším technikem a určení cílového místa stěhování spolu s předpokládaným objemem provedeme předběžný výpočet ceny, poradíme s vhodnou volbou obalového materiálu a způsobu přepravy. Do Austrálie využíváme letecké nebo lodní přepravy, které se svými specifikacemi odlišují, se správným výběrem a zajištěním máme zkušenosti.

Přeprava s stěhování do Austrálie – cena

Ceny stěhování se odvíjí od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Austrálii. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku.

Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování do Austrálie nebo z Austrálie Vám rádi sdělíme na vyžádání. Kontaktujte nás.