Stěhování do USA

Stěhování USA – Amerika – Spojené státy

Čeká Vás stěhování do USA nebo z USA zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která se o Vaše stěhování postará? Nevíte si rady kde začít?

stěhování do ameriky
Stěhování USA

Stěhování do USA – Ameriky

V případě, že se jedná o stěhování do USA, je možná nezávazná návštěva našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám obalový materiál a navrhne postup pro Vaše mezinárodní stěhování do USA – Ameriky. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z USA – Ameriky

Jedná-li se o stěhování z USA, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, abyste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z USA. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Co pro Vás přestěhujeme do USA – Ameriky

Jak stěhování do USA probíhá

Celní formality

Při stěhování do USA je zapotřebí projednat stěhování na celním úřadu. Je zapotřebí vyplnit několik dokumentů, bez kterých stěhování nelze realizovat. Veškeré dokumenty potřebné ke stěhování do USA Vám na zašleme e-mailem. Tuto službu pro Vás v rámci stěhování vyřídíme bez Vaší účasti.

Naše zkušenosti se tak velmi dobře zúročí a Vy ušetříte spoustu drahocenného času. Stěhování do USA – s námi bez problémů a s úsměvem!

Rozsah stěhování

Po konzultaci s naším technikem a určení cílového místa stěhování spolu s předpokládaným objemem provedeme předběžný výpočet ceny, poradíme s volbou obalového materiálu a způsobu přepravy. Do USA využíváme letecké nebo lodní přepravy, které se svými specifikacemi odlišují, se správným výběrem a zajištěním máme zkušenosti.

Cena stěhování do USA

Ceny stěhování se odvíjí od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Americe. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku.

Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování do USA nebo z USA Vám rádi sdělíme na vyžádání. Kontaktujte nás.